Zet'den çok gösterişli takılar
Zet'den çok gösterişli takılar

Zet'den gösterişli takılar kampanyası

641 dükkanı ve 35.000’den fazla ürünüyle Türkiye'nin en büyük tasarımcı pazar yeri olan Zet, dönemsel kampanyalarıyla alışveriş tutkunlarını mutlu etmeye devam ediyor. Giyimden takıya, aksesuardan ev eşyasına kadar farklı kategorilerde özel tasarım ürünleri bir araya getiren Zet, kombinlerinize ışıltı katacak rengarenk ve iddialı kolye modellerini gösterişli takılar kampanyasında buluşturarak %60’a varan indirim uyguluyor.

Zet’de yer alan rengarenk, ışıl ışıl taşlarla bezenmiş gösterişli takılar tüm bakışları üzerinize çekmenizi sağlıyor. Yazın çarpıcı renklerini taşıyan bu kristal taşlı ve boncuk işlemeli kolyelerde daha çok zincir ve kurdele detayı kullanılıyor.

Sezonun trendi yıldız figürlü ve geometrik şekilli takılar, rengarenk kristal taşlı dikey kolyeler ve altın görünümlü ihtişamlı kolyelere yer veren Zet, kombinine şıklık katmak isteyenleri bekliyor. Büyük, gösterişli takı modellerinin yanı sıra sadelikten vazgeçemeyenler için ise daha zarif, küçük taşlı ve ince detaylı tasarımlardan oluşan onlarca güzel seçenek bulunuyor.

Yumuşak ve canlı renklerde doğal taşların zincirlerle buluştuğu statement kolyeler kıyafetiniz için mükemmel bir tamamlayıcı olacak.

Sezonun öne çıkan renklerinden mavi, mercan, turuncu ve sarı gibi iddialı renklerin kullanıldığı takı modelleri size cesaret katarken enerjinizi de yükseltecek.

Kıyafetinize bambaşka bir hava verecek statement kolyelerle gündüzleri tüm gözleri üzerinize toplarken, geceleri ışıl ışıl parlayacaksınız.

Bu göz alıcı kolyeleri düz beyaz tişörtler veya düz renkli gömleklerle kombinleyerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

info@morkadeh.com
2019 © MorKadeh