Yeni Kitap: İhtiras Tutsağı
Yeni Kitap: İhtiras Tutsağı

Tutkunuz uğruna neleri göze alırsınız?Kuzguni Saçlı, Baştan Çıkarıcı Bir Kadın...

Son yıllarda moda olan Vampir öykülerine bir yenisi eklendi. Ünlü yazar Kresley Cole vampir serilerine devam ederek yeni öyküleriyle sevenleriyle buluşuyor.

 


"Geçmiş yüzyılın ünlü balerini Néomi Laress öldürüldüğü gece bir hayalete dönüşmüştür. Öteki dünyaya ait güçlere sahiptir ancak insanlar onu göremez. Çok sevdiği evinde varlığını sürdürmekte, izinsiz giren insanları korkutarak kaçırmaktadır; ta ki kendisinden bile korkutucu, kalpsiz bir ölümsüzle karşılaşana kadar... "

Deliliğe Kapılmış Bir Savaşçı Vampir… 

Başkalarına zarar vermesini önlemek için Conrad Wroth’un ağabeyleri onu terk edilmiş bir malikâneye kapatır. Üstelik sadece onun görebildiği bir kadın onu delirtmeyi aklına koymuştur. Bu eşsiz yaratık Conrad’ı arzuyla kıvrandırır; Conrad’ın vücudu şehvetle yanarken ruhu, sahip olmak istediği kadın için işkence çekmektedir. 
Conrad, Néomi’yi kazansa bile kadının çevresini kötülük sarmış durumdadır. Onu korumak için eski vahşiliğine dönmeyi göze alan  
Conrad, karanlık ihtiyaçlarına yenik düşecek midir?  Trueblood sevenlerin ilgisini çekebilecek bir kitap İhtiras Tuzağı...

info@morkadeh.com
2019 © MorKadeh