Tasarım ürünlerle tarzınızı Passage Butik'te belirleyin
Tasarım ürünlerle tarzınızı Passage Butik'te belirleyin

Türkiye'nin genç ve başarılı tasarımcılarının ürünlerini bir araya getiren Passage Butik'ten haberiniz var mı?

Beyoğlu'nda, Galatasaray lisesinin sokağından inerken sol tarafta kalan Passage Butik gerçekten de farklılık arayan tarzını değiştirmek isteyen herkes için çok ilgi çekici yeni bir dükkan.

Her biri kendi markalarını ve stilleri yaratmış genç tasarımcıların elinden çıkan kıyafet, çanta ve daha pek çok ürünü sizlerle buluşturuyor.

 

Tasarımcılar ve markaları Ekare (Ekin Seyrek), EvoEvo (Evrim Kayan)Gülçin UzunalanMükü (Artemis Günebakanlı)Yunus Çoban (Junus Coban)Aslı BeletCelileAygül Topçu ve Halt özellikle yeni neslin çok sevdiği isimlerden...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal dayanışma çerçevesinde Mersinli kadınların el emeği göz nuru kilimleri de bulabileceğiniz butikte rengarenk aksesuarlar,el boyaması tshirtler, cam işi takılar, ipad kılıfları ve her tarza hitap eden ürünler sizleri bekliyor.

Edebiyat ve sinema dünyasından birçok ünlünün de tercihi olan Passage Butik eminiz sizde de bir değişiklik hissini mutlu bir şekilde yaşatacak.

Butik'te önemli ürün grubu arasında aksesuarlar da bulunuyor.

Doğu ve batıyı tasarımcı gözüyle sentezleyen onlarca çeşit ve tarzda rengarenk retrolar, kocaman taşlı kolyeler ve çeşitli yüzükler özellikle yurtdışından gelen misafirlerin de ilgi odağı oluyor.

Bizden size küçük bir sır...

Son dönemde ise "nerede kimono bulurum?" sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yer arıyorsanız çok uzaklara gitmenize gerek :)

info@morkadeh.com
2019 © MorKadeh