Kışın Büyüsüne Aker Mantolar İle Kapılın
Kışın Büyüsüne Aker Mantolar İle Kapılın

Aker 2014-2015 Sonbahar-Kış giyim koleksiyonunda her parça gizemli bir hikayenin parçası gibi ince ve özenli bir bakışla hazırlandı. Giyim koleksiyonlarıyla da büyük beğeni toplayan Aker, 2015’in dikkat çekici renklerinden pembe modasına yeni manto tasarımının şehirli tarzıyla farklı bir yorum getiriyor. Pembe rengin masum güzelliğine truvakar kol detayıyla katkıda bulunan Aker, farklı beğenileri unutmayarak torba cepli ve yakasız modelleriyle de bir adım öne çıkıyor.
Aker; farklı tarzlar ile kış şıklığını güçlendiriyor
2015 kış koleksiyonunda yer alan mantoları ile kadınlara mistik bir masal dünyası vaad eden Aker, mantolarında pembe, pudra, bordo, kahverengi, gri renkleri ön plana çıkarıyor.

Aker mantolar, fermuarlı ve çıt çıtlı modelleriyle şehirli kadının hızına yetişiyor.
Yakasız, pudra rengi manto her çeşit kombine izin veren yaka detayıyla kullanım özgürlüğü sağlıyor. Gri, çıt çıt kapamalı mantosunu torba ceple hareketlendiren Aker, bu modelde bordo ve krem rengi seçeneklerini de sunuyor.
Pembe mantosuyla kış modasındaki yerini güçlendiren marka, tasarımın boy detayıyla da elegan duruşunu moda tutkunlarının ilgisine sunuyor. Aker mantolar ile siz de kış soğuklarında da şıklığınızdan taviz vermeden tarzınızı sergileyebilir, günün her anında benzersiz kombinlerin altına imzanızı atabilirsiniz.

info@morkadeh.com
2019 © MorKadeh